Автостанція м.Рівне
3D модель автостанції "Чайка". Натискайте та тягніть курсор, щоб обертати модель

«Чайка» - подорожуємо з комфортом!

             З 5 квітня 2011 р. у Рівному почала функціонувати автостанція «Чайка», що знаходится на вул. Гагаріна, 16 Б, поблизу одноіменного торгово-розважального центру.

            Автостанція створена з метою надання пасажирам якісних послуг, пов`язаних з їх проїздом автобусними маршрутами загального користування, а перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на договірних умовах, — послуги, пов`язані з відправленням та прибуттям автобусів згідно з розкладом руху.

            Для прийому та відправлення пасажирів автостанція використовує 9 критих платформ для посадки пасажирів та 3 криті платформи для висадки пасажирів. На території автостанції передбачений майданчик для  міжрейсового відстою автобусів та таксі.

            З автостанції відправляються автобуси у Тучинському, Костопільському, Березнівському, Сарненському, Кузнецовському, Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському та Рокитнівському напрямках. Щодня «Чайка» приймає до 5000 пасажирів. Зараз із автостанції «Чайка» курсує близько 280 рейсів щоденно.

Окрім перевезень, автостанція має низку інших переваг для пасажирів, адже це першокласна, повноцінна автостанція, побудована згідно сучасних європейських стандартів та вітчизняних вимог, здатна надавати якісні послуги, як пасажирам, так і перевізникам. На відміну від багатьох інших, «Чайка» має усю необхідну інфраструктуру, зокрема простору затишну залу очікування пасажирів із якісною системою обігріву взимку та вентиляції і кондиціювання у теплий період, облаштована кімната матері і дитини, кімната відпочинку водіїв, кімната для персоналу, кімната охорони, кафетерій та громадська вбиральня. Тут також передбачені усі технічні умови, щоб обслуговувати пасажирів із обмеженими можливостями. Окрім того, на автостанції є чотири каси, що працюють позмінно, довідкове бюро та працює камера схову.

            З автостанції з легкістью можна дістатися до центрального автовокзалу, залізничного вокзалу, у центр та будь яку інший район міста Рівне! До автостанції “Чайка” можна доїхати такими маршрутними таксі - №: 30, 35, 36, 38, 41, 45, 47, 51, 56, 57 та 63. Окрім того, до автостанції можна доїхати тролейбусами № 2, 4, 7, 8, 9.

Подорожуйте з комфортом!

Номер довідкової служби автостанції: 24-94-44.

 

 

Всі права захищено © ТРЦ "Чайка"