Цоколь Перший поверх Другий поверх Третій поверх
SASSOFONO

Одяг ТМ SASSOFONO – це оптимальне поєднання високих технологій провідних виробників Європи та сучасні дизайнерські розробки. Якісне пошиття, ексклюзивні тканини, хороша посадка одягу на фігурі та уміла рекламна кампанія ( реклама в журналах VOGUE, COSMOPOLITAN, GLAMOUR, PINK, Наталі та інших) дає можливість задовольнити смаки найдосвідченіших купувальниць .

Одяг ТМ Sassofono успішно поєднує у собі романтизм та новаторський творчий підхід. В нашому магазині ви знайдете одяг, орієнтований на бізнес стиль, класичне вбрання, а також ультрасучасний джинсовий одяг та „гламурні” спортивні костюми. Хотілось би наголосити, що одяг ТМ Sassofono представлений в нашому магазині в широкому діапазоні розмірів - від 40 до 56.

Ознайомитись з останніми колекціями можна не тільки завітавши до нашого магазину, а і на офіційному сайті ТМ Sassofono – www.sassofono.net, а ось придбати речі, що «припали до душі» ми запрошуємо Вас до нашого магазину. Ми гарантуємо Вам задоволення від покупок, зроблених в нашому магазині!

Завітайте до ТРЦ ”Чайка” (2-йповерх) в магазин ТМ Sassofono !

Створи свій власний неповторний стиль! Відкрий для себе Sassofono!

 

Всі права захищено © ТРЦ "Чайка"