Про ТРЦ "Чайка"
3D модель ТРЦ "Чайка". Натискайте та тягніть курсор, щоб обертати модель

«Чайка» – один з провідних торгово-розважальних центрів міста. Його було відкрито 23 серпня 2008 р. на місці колишнього рівненського молокозаводу.

Наш торговий центр - це сучасна 4-поверхова будівля, збудована та обладнана за останніми

18 000 м2) – наявна будівля у 4 поверхи та зона автопаркіну (600 машиномісць):

– 0-й (цокольний) поверх: найбільший та найзручніший у місті супермаркет «Край» (загальною площею понад 5000 м2) та ряд торгових відділів різних товарних груп та послуг;

– 1-й та 2-й поверхи: це середні та крупні оператори роздрібної торгівлі серед яких: супермаркет електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», відділи модного чоловічого та жіночого одягу та взуття, меблів, ювелірних виробів та сувенірів, товарів для дітей, косметики та парфумів, першокласного посуду, спортивного одягу та аксесуарів, товарів мобільного зв’язку,

– 3-й поверх: великий та зручний кафе-бар «Фешн», а також дитяча ігрова кімната «Тигра», атлетичний клуб, інтернет-клуб, салон краси, ательє а також офісні приміщення.

  2-гу чергу будівницта торгово-розважального комплексу заплановано здати в експлуатацію на початку 2015 року. Вона являтиме собою 2-поверхову будівлю, нерозозривно зв’язану із вже наявною і теж міститиме ряд крупних та середніх мережевих операторів торгівлі, а також масштабні дитячий та дорослий розважальні комплекси, в які входитимуть: каток, боулінг, міні-кінотеатр, більярд, ігрові кімнати, фуд-корти та ще багато чого цікавого. Площа 2-ї черги становитиме 16500 м2.

Обидві черги в кінцевому рахунку створять масштабний комплекс нерозривно з’єднаних споруд загальною площею 32 000 м2 та парковку на понад 1000 машиномісць!

В безпосередній близькості від ТРЦ «Чайка» розташована одноіменна автостанція першого класу (локальної автостанції Північного напрямку області), що довершує архітектурний ансамбль території та ще більше оживляє торговий центр, дає йому додатковий потік відвідувачів та покупців.

ТРЦ «Чайка» – один із найбільш технічно облаштованих тогових центрів міста, адже саме тут вперше в місті з’явилися ескалатори та травалатор, а токаж єдині у місті панорамні ліфти!


   Розташування торгового центру досить вдале – не далеко від центру міста у густонаселеному районі із зручною транспортною розв’язкою, що дозволяє легко дістатися сюди з будь-якого куточка Рівного та без проблем припаркуватися.

Починаючи із моменту відкриття (де виступали Світлана Лобода, Віталій Козловський та Ігор Кондратюк із проектом «Шанс») на «Чайці», постійно проводились усілякі концерти, промо-акції, розважальні програми, фото-виставки та конкурси, дитячі лялькові вистави та караоке, масштабні та дрібні розіграші цінних призів та грошових сертифікатів, авто-раллі, тест-драйви та авто-шоу на парковці, квести по торговому центру,  рекламні кампанії від різних торгових марок, таких, наприклад як Львівське, Київстар та Діджус за участю відомих українських виконавців, серед яких Скрябін, Танок На Майдані Конго, От Вінта, Флайза тощо. Крім того на великій території біля торгового центру постійно розташовуються приїжджі цирки, атракціони розваг та ярмарки.

В серпні 2009 року рішенням рівненської міської ради у загальноміському рейтингу популярності ТРЦ «Чайка» було визнано переможцем у номінації «КРАЩИЙ ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»!

У тому ж 2009 році міністерством регіонального розвитку та будівництва України ТРЦ «Чайка» було визнано переможцем конкурсу на кращі будівлі та споруди в Україні здані в експлуатацію у 2008 році у номінації «КРАЩИЙ ОБЄКТ ТОРГІВЛІ»!!

 

Добра транспортна та автомобільна доступність, велика територія, наявність першокласної автостанції, відсутність локальних конкурентів, візуальна привабливість, інфраструктурна забезпеченість, наявність розважальних зон, постійна маркетингова діяльність та чітке адміністрування – створюють ефективний комплекс для здійснення підприємницької діяльності орендарів та визначають лідируючий характер торгово-розважального центру «Чайка», що зарекомендував себе епіцентром свята, розваг, відпочинку та вишуканих покупок для рівнян та гостей міста!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

 

 

 

Всі права захищено © ТРЦ "Чайка"